Apartamenty Zdrojowa 9 · Duszniki-Zdrój

Regulamin

Regulamin dotyczący rezerwacji i pobytu w budynkach:

Pod Orlicą, Straszny Dwór, Stokłos, Apartamenty Zieleniec

1.Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie oraz e-mailem.

2.Rezerwację dokonuje się na osobę , ewentualnie firmę, która będzie dokonywaćpłatności.

3.Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu uzgodnionego zadatku za pobyt na konto ośrodka. Jednocześnie wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.

4.Potwierdzona rezerwacja i następnie niewykorzystanie całości pobytu zgodnie z rezerwacją obciąża Gościa w 80 %wartości usługi noclegowej(nocleg ześniadaniem)niewykorzystanej.
5.Zadatek należy wpłacić do 3 dni od momentu rezerwacji lub w terminie uzgodnionym z recepcją.

6.Niewpłacenie zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.

7.Zadatek jest bezzwrotny.

8.Pozostała kwota do zapłaty płatna gotówką w dniu przyjazdu.

9.Niestawienie się Gościa w ośrodku do godziny 6 rano dnia następnego(przyjazd na drugi dzień)jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu(chyba, że Gośćpowiadomił wcześniej recepcję-dotyczy rezerwacji z przedpłatą).

10.Niestawienie się Gościa do godziny 18:00 w dniu rozpoczęcia pobytu jest równoznaczne z anulowaniem rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi (dla rezerwacji bez przedpłaty) o ile nie ustalono inaczej.

11.W pensjonacie obowiązuje zakaz palenia.

12.Pensjonat zobowiązany jest do pobierania opłaty klimatycznej , którą przekazuje na rzecz Urzędu Miejskiego w Dusznikach Zdroju. Kwota opłaty to 3,50 zł za osobędorosłą i 1 zł za dziecko za dobę.

13.Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 06:00.

14.Osoby niezameldowane proszone są o opuszczenie budynku przed 23:00. 15.Dzieci oraz osoby małoletnie nie mogą same pozostawać w budynku bez opiekunów.

16.Prosimy o ekologiczne gospodarowanie wodą, segregację śmieci oraz wyłącznie światła oraz tv w czasie nieobecności.

17.Nie odpowiadamy za rzeczy wartościowe, pieniądze, pozostawione w pokojach – w budynku znajduje się sejf w którym można nieodpłatnie zdeponować w/w rzeczy. 

18.Przed dokonaniem rezerwacji chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. 19.Wpłacając zadatek akceptują Państwo warunki pobytu w naszym pensjonacie- nie uwzględniamy roszczeń dotyczących rozmiaru pokoju , skosów i piętra na którym pokój się znajduje itp.

20. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu .

Życzymy miłego pobytu