Apartamenty Zdrojowa 9 · Duszniki-Zdrój

O NAS

APARTAMENTY ZDROJOWA 9 to nowy wymiar wypoczynku w Dusznikach Zdroju. Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt u nas był dla Państwa wytchnieniem od codzienności oraz okazją do nabrania energii. Szum rzeki tuż przy budynku dostarcza przyjemnych wrażeń i zapewnia dystans od codzienności.

Nasz budynek znajduje się 7 km od wspaniałego Zieleńca, który słynie z rozbudowanej sieci wyciągów narciarskich i bardzo atrakcyjnych tras dla narciarzy i snowboardzistów.

Również w okresie letnim koleje krzesełkowe to miła atrakcji- można wjechać wyciągiem i przespacerować się do schroniska Masarykowa Chata u naszych sąsiadów po czeskiej stronie granicy lub skorzystać z nowo wybudowanych tras rowerowych singletracków.

Apartamenty znajdują się w centrum Zdroju. W pobliżu znajduje się Park Zdrojowy z Dworkiem Chopina, Pijalnia Wód Mineralnych z XIX w. oraz Kolorowa Fontanna. Nieco dalej znajduje się Dusznicka papiernia, która jest kandydatem Rzeczypospolitej Polskiej do wpisu na listę UNESCO. Duszniki-Zdrój to miasto sportu. Dostępna jest w samym mieście infrastruktura sportowa - stadion im. Kazimierza Górskiego, tor rolkowy oraz kompleks sportowy z halą, boiskami oraz zapleczem treningowym.