Apartamenty Zdrojowa 9 · Duszniki-Zdrój

Apartamenty Zieleniec

Apartamenty Zieleniec to nowe i gustowne miejsce położone na wysokości około 950 m.n.p.m.u podnóża najwyższego szczytu w Górach Orlickich.

Komfortowe noclegi - Apartament Zieleniec

Malownicze widoki na okoliczne pasma górskie i trasy narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności, zapewnią Państwu doskonały wypoczynek i relaks.

Położenie Apartamentów wraz z rozbudowaną siecią wyciągów narciarskich w Zieleńcu pozwala na pozostawienie auta na parkingu przez cały pobyt i wychodzenie na narty wprost z budynku!

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt u nas był dla Państwa wytchnieniem od codzienności oraz okazją do nabrania energii.

Apartamenty z kuchnią zieleniec

Kuchnia

sauna zieleniec

Sauna

kącik zabaw noclegi

Kącik Zabaw

parking zieleniec

Parking

wi-fi zieleniec

Wi-Fi

Nowoczesne wnętrza w Apartamentach Zieleniec.

ZAPRASZAMY DO NOWEGO OBIEKTU W SAMYM SERCU ZIELEŃCA. "APARTAMENTY ZIELENIEC” TO NOWA JAKOŚĆ WYPOCZYNKU, ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO WYPOCZYNKU W DUŻYCH PEŁNOWYMIAROWYCH APARTAMENTACH WAKACYJNYCH. NASZE APARTAMENTY ZNAJDUJĄ SIĘ TUŻ PRZY KOLEI KRZESEŁKOWEJ.

APARTAMENTY SĄ WYPOSAŻONE W PEŁNOWYMIAROWE ANEKSY KUCHENNE Z PŁYTĄ GRZEWCZĄ, LODÓWKĄ, ZMYWARKĄ ORAZ KOMPLETEM NACZYŃ, GARNKÓW I AKCESORIÓW KUCHENNYCH. W OBIEKCIE ZNAJDUJE SIĘ NARCIARNIA Z SUSZARNIĄ UBRAŃ.

Lokalizacja Apartamentów

Obserwuj Apartamenty Zieleniec!